Циганков допоміг Жироні уникнути поразки у матчі з Реал Сосьєдадом

Українець відзначився результативною передачею.

У суботу, 13 травня, в рамках 34-го туру Ла Ліги Реал Сосьєдад зустрічався із Жироною. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Господарі видали дуже потужний страт, забивши швидкі два голи. Лідер “смугастих” Мікель Оярсабаль реалізував пенальті, а потім Давид Сільва подвоїв перевагу своєї команди.

У свою чергу, Жирона зуміла відігратися до перерви. Ян Коуту та Крістіан Стуані відновили паритет на табло. У час матчу обидві команди мали моменти для того, щоб здобути перемогу, проте матч так і завершився бойовою нічиєю.

Зазначимо, український хавбек Жирони Віктор Циганков провів на полі усі 90 хвилин, відзначившись результативною передачею.