Спорт

ATP надасть фінансову підтримку тенісистам

Асоціація тенісистів-професіоналів (ATP) надасть допомогу гравцям, у яких немає фінансових коштів на складний період, що стався через пандемію коронавірусу і відсутність змагань, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу БТУ.

Про це повідомив глава ATP Андреа Гауденція в ефірі телеканалу Tennis Channel.

“Багато висловили бажання допомогти, це і ATP, і WTA, топ-гравці, керівники Grand Slam. Ми також постійно спілкуємося з ITF. Для нас, як для організації, багато що залежить від проведення Підсумкового турніру і в прийнятті рішень (з фінансових питань) ми повинні орієнтуватися на цей чемпіонат.

Наразі ми постараємося зробити перший крок і в найближчі кілька тижнів надати підтримку гравцям, у яких немає фінансових коштів на цей дуже складний період. Потрібно щось зробити вже сьогодні для гравців, а потім, трохи пізніше, для турнірів, коли визначиться ситуація з календарем. Я говорю саме про турніри серії 250 і “Челленджер”, які потребують підтримки так само, як і гравці з низьким рейтингом”, – заявив Гауденції.

Глава ATP також зазначив, що зараз важко точно назвати дату, коли будуть відновлені турніри, – для тенісу це більш складна задача, ніж для інших видів спорту.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close