Спорт

8 березня у Києві відбудуться змагання з авторалі для жінок

У столиці 8 березня відбудуться змагання з авторалі для жінок, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу Київської міськдержадміністрації.

“8 березня з 10:00 до 21:00 в центрі столиці, на вулиці Хрещатик – від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної, традиційно відбудуться змагання з авторалі для жінок “Велике жіноче ралі” (http://bit.ly/2PG9Esc)”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначено, організатором заходу є громадська організація “Київський міський автомотоклуб”.

Наголошується, що в змаганнях можуть брати участь виключно жіночі екіпажі (пілот і штурман) без особливих навичок, де кожна може стати першим або другим водієм.

“Планується, що з 3:00 до 9:00 8 березня біля адміністративної будівлі Київської міської державної адміністрації на Хрещатику, 36 монтуватимуть конструкції і обладнання, необхідні для організації та проведення заходу. Демонтаж заплановано з 22:30 8 березня до 3:00 9 березня”, – наголосили в прес-службі.

У відомстві також додали, що для дівчат на електромобілях відбувається окремий залік. Щороку організатори перегонів доповнюють Велике жіноче ралі новою схемою слалому на спеціальних ділянках.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close