104-й номер світового рейтингу вийшов у півфінал Ролан Гаррос

Італійський тенісист Арнальді став останнім півфіналістом Ролан Гаррос
Італійський тенісист Маттео Арнальді, якому присвоєно 104-те місце у світовому рейтингу, став останнім півфіналістом Ролан Гаррос. У чвертьфіналі він переміг свого співвітчизника Маттео Берреттіні (105), який знявся з матчу під час другої партії при рахунку 7:5, 5:2.
Берреттіні під час другого сету взяв медичний таймаут через проблеми з лівим стегном, що зрештою призвело до його відмови від подальшої гри.
Roland Garros – Grand Slam
Париж, Франція, грунт
Призовий фонд: €25,940,000
Чвертьфінал, 3 червня
Маттео Арнальді (Італія) – Маттео Берреттіні (Італія) 7:5, 5:2, відмова Берреттіні
Суперники раніше не зустрічалися. У півфіналі Арнальді зіграє зі співвітчизником Флавіо Коболлі (14).
Арнальді став найнижчо-рейтингованим учасником чоловічого півфіналу Ролан Гаррос з 1997 року. Поєдинок із Коболлі стане першим в історії італійським півфіналом на турнірах Grand Slam.
Нагадаємо, що в першому півфіналі зустрінуться чех Якуб Меншик (27) та німець Александр Звєрєв (3).


Круто! 104-й номер в півфіналі — це справжнє досягнення! Нехай емоції зашкалюють!
Чи дійсно 104-й номер раніше міг сподіватися на таке досягнення, чи це ще один доказ того, що в спорті немає нічого неможливого?