Головна / СПОРТ / Ілля Кравченко виграв для України останню медаль на чемпіонаті світу серед юноірів

Ілля Кравченко у заключний день чемпіонату світу U18, який проходив у Найробі, приніс збірній України п’яту медаль на турнірі. Цього разу – бронзову.

Кравченко повторив особистий рекорд 4,70 м і виграв бронзову медаль. Кравченко виконав три спроби на висоті нового особистого рекорду – 4,85 м, – але на ній планка йому поки що не підкорилася. Переміг француз Маттіас Орбан (5,00 м).

А завершився чемпіонат змішаною естафетою 4х400 метрів. Склад української команди у порівнянні з першим колом не змінився — Мар’яна Шостак, Ярослав Голуб, Тетяна Безшийко і Ярослав Демченко. Саме ця четвірка у фіналі фінішувала п’ятою (3.28,14 хв). А перемогла команда Бразилії (3.21,71 хв).

На заключному чемпіонаті світу U18 (принаймні наразі рішення ІААФ щодо того, щоб припинити проведення цього турніру, саме таке) збірна України посіла дев’яте місце з п’ятьма медалями (двома золотими Михайла Кохана і Ярослави Магучіх, срібною Олексія Кириліна і двома бронзовими Владислава Лавського і Іллі Кравченка). А виграли медальний залік атлети з ПАР (11 = 5 + 3 + 3), повідомляє офіційний сайт ФЛАУ.

Оприлюднено обсяг держзамовлення до ВНЗ

У 2017 році 212 тис. 970 осіб можуть вступити на державне замовлення ...

Фото "Української правди"

Гола активістка хотіла зірвати зустріч Президентів України та Білорусі (фото, відео)

Урочисту зустріч президента України та президента Білорусі намагалася зірвати жінка, яка вибігла ...