Події

Зґвалтування дівчини під час захоплення Харківщини – ідентифіковано двох війс…

Зґвалтування дівчини під час захоплення Харківщини – ідентифіковано двох військових зс рф

????За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури двом російським військовим повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

????Підозрюваний – полковник, командир 99-ого самохідного артилерійського полку 3-ої мотострілецької дивізії 20-ої загальновійськової армії західного військового округу зс рф з позивним «Вовк». До злочину також причетний його підлеглий – водій 752-ого мотострілецького полку 3-ої мотострілецької дивізії 20-ої загальновійськової армії зс рф на прізвисько «Малой».

????За даними слідства, навесні 2022 року обидва окупанти обходили будинки та проводили «перевірки» у місцевого населення. В одному із домоволодінь підлеглий запропонував дівчині «повечеряти» з його
командиром, але отримав відмову.

????Пізніше військові рф повернулись до того ж будинку. Дівчина перебувала у підвалі разом зі своєї родиною через шквальні обстріли з боку ворога. Окупанти вивели звідти її батька та приставили до його скроні пістолет. Вони зачинили усіх інших членів сім’ї у підвалі і водій мав слідкувати за тим, аби ніхто не вийшов.

????Командир затягнув дівчину у будинок та зґвалтував її. Весь час у руці він тримав пістолет та погрожував розстріляти потерпілу.

????Це не перший насильницький злочин, який інкримінують підозрюваним. Як повідомлялось раніше, торік навесні в одному з населених пунктів Харківської області вони також зґвалтували дівчину. Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено обвинувальний акт до суду, судовий розгляд триває.

????Наразі обидва окупанти перебувають у розшуку.

????Досудове розслідування – СБУ.

Back to top button