Події

Здавала місця розташування укріплених районів ЗСУ і дані про напрямки руху вій…

Здавала місця розташування укріплених районів ЗСУ і дані про напрямки руху військової техніки – на Донеччині викрито інформаторку окупантів

???? За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури мешканці смт Олексієво-Дружківки Краматорського району повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

????За даними слідства, у січні 2023 року жінка, підтримуючи російську агресію проти України, погодилась надавати представнику одного з незаконних збройних формувань рф допомогу у веденні бойових дій на Донеччині.

????Протягом лютого 2023 року вона спілкувалась з ним через «Telegram». У відправлених повідомленнях жінка вказувала місця тимчасового і постійного розташування підрозділів Збройних Сил України у самому селищі та в районі міста Дружківки.

????Підозрювана зазначала адреси, де дислокувався особовий склад та знаходились укріплені райони українських захисників. Крім того, повідомляла представнику нзф рф інформацію про напрямки руху військової техніки ЗСУ.

????На даний час підозрювана перебуває під вартою.

????Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

БІЛЬШЕ

Back to top button