Події

За вбивство слідчої двох мешканців Київщини засуджено до довічного ув’язнення…

За вбивство слідчої двох мешканців Київщини засуджено до довічного ув’язнення

????За публічного обвинувачення прокурорів Київської обласної та Києво-Святошинської окружної прокуратур двох чоловіків визнано винними в умисному вбивстві та розбійному нападі та (п. 6, 12, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187КК України).

????Їх засуджено до максимального терміну покарання – довічного позбавлення волі з конфіскацією майна. Також зобов’язано сплатити потерпілій стороні понад 2,5 млн грн матеріальної та моральної шкоди.

????Прокурори у суді довели, що у серпні 2014 року близько 3-ї години ранку засуджені через вікно проникли до будинку в селі Плесецьке. В той момент там перебували слідча міліції, її матір та двоє дітей віком 5 і 8 років.

????Спочатку нападники побили старшу жінку цвяходером до втрати свідомості. Потім зайшли до іншої кімнати, де перебувала господарка дому.

????Один з нападників вихопив у жінки травматичний пістолет, яким вона намагалася захиститися, та з близької відстані здійснив у неї постріли. У той же час його спільник бив потерпілу цвяходером по голові та тілу.

????Після того, як жінка перестала подавати ознаки життя, вони викрали гроші, золоті прикраси та зникли з місця злочину.

????Нападників встановили та затримали впродовж декількох днів. Один з них раніше судимий за умисне вбивство односельчанина.

????В суді засуджені своєї вини не визнали.

????До набрання вироком законної сили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою залишено без змін.

Back to top button