Події

В Одесі до 15 років ув’язнення засуджено зрадника, який «зливав» конспіративні …

В Одесі до 15 років ув’язнення засуджено зрадника, який «зливав» конспіративні бази Сил спецоперацій ЗСУ під час окупації Херсона

????За публічного обвинувачення прокурорів Одеської обласної прокуратури жителя Херсона визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

????Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

????Прокурори у суді довели, що засуджений після захоплення ворогом Херсона за допомогою знайомої волонтерки увійшов до складу оперативно-бойової групи Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Його залучали до виконання оперативно-бойових завдань на південному фронті.

????Через деякий час засуджений перейшов на бік російських окупантів і запропонував їм свою допомогу у проведенні розвідувально-підривної діяльності в регіоні.

????Він передав російським спецслужбам адреси конспіративних квартир та персональні дані членів групи ССО ЗСУ, які виконували бойові завдання на тимчасово окупованій території. Також «розкрив» ворогу місця розташування сховищ зі зброєю і боєприпасами.

????Отриману інформацію представники зс рф та фсб рф використали для захоплення в полон декількох українських військовослужбовців з їхніми родинами.

????Також ворожий інформатор злив дані волонтерки, яка допомагала українським захисникам. Окупанти утримували її у полоні впродовж 116 діб.

????Зрадника затримали у звільненому Херсоні. До вироку суду він перебував під вартою.

????Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Одеській області.

Back to top button