Події

В АРМА передано корпоративні права громадянина рф на два товариства у курортно…

В АРМА передано корпоративні права громадянина рф на два товариства у курортному Трускавці

????За клопотаннями прокурорів Львівської обласної прокуратури арештовано та передано в управління АРМА корпоративні права і майно суб’єкта господарювання. Їх кінцевим бенефіціаром є громадянин рф. Вартість переданих активів складає майже 5 млн грн.

????У власності громадянина держави-агресора перебувають підприємства і майнові комплекси на території курортного Трускавця на Львівщині та в АР Крим.

????Встановлено, що у 2016 році його готель на окупованому півострові надавав свої послуги щодо проживання воєнізованим формуванням рф. На сьогоднішній день він продовжує здійснювати свою діяльність, сплачуючи податки країні-окупанту.

????За ухвалою слідчого судді на корпоративні права двох товариств накладено арешт та передано в АРМА.

????Нагадаємо, що раніше на корпоративні права на готель у Трускавці, якими володіє фігурант, було накладено арешт. Вартість цих активів близько 6 млн грн.

????Таким чином арештовано бізнес-активів громадянина рф загалом на майже 11 млн грн.

????Досудове розслідування за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України здійснюють слідчі Управління СБУ у Львівській області (ст. 110-2 КК України).

Back to top button