Події

У Запоріжжі суд взяв під варту голову Полтавського райсуду, яка підозрюється у …

У Запоріжжі суд взяв під варту голову Полтавського райсуду, яка підозрюється у передачі даних російським спецслужбам

???? Жовтневий районний суд м. Запоріжжя обрав запобіжний захід голові Полтавського районного суду, яка підозрюється у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

???? За даними слідства, навесні 2022 року суддя з Бердянська, нехтуючи присягою українському народові, розпочала активно співпрацювати зі спецслужбами та представниками країни-агресора на тимчасово окупованій території Бердянського району.

???? На виконання завдання кураторів жінка здійснювала збір та передачу даних щодо переміщення українських військових на території Донецької області.

???? Також вона забезпечувала ворога інформацією щодо проукраїнськи налаштованих працівників правосуддя. Надавала окупантам допомогу у формуванні штату так званого підрозділу «министерства чрезвычайных ситуаций россии».

???? Через деякий час підозрювана виїхала на постійне проживання до Полтави, де очолила Полтавський районний суд.

???? У травні 2023 року за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури її незаконні дії було викрито.

???? Після проходження відповідної процедури з отримання згоди Вищої ради правосуддя, клопотання прокурора Запорізької обласної прокуратури про обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою судом задоволено.

???? Досудове розслідування – СБУ.

БІЛЬШЕ

Back to top button