Події

У Запоріжжі провели в останню путь поліцейського спецпризначенця Григорія …

???? У Запоріжжі провели в останню путь поліцейського спецпризначенця Григорія Кожуховського

Під час виконання бойового завдання обірвалося життя 47-річного інспектора батальйону поліції особливого призначення (стрілецький) ГУНП в Запорізькій області майора поліції Григорія Кожуховського.

Підрозділ правоохоронців потрапив під атаку ворожих FPV-дронів. Унаслідок прямого влучання поліцейський отримав поранення, несумісні з життям.

Сьогодні у Запоріжжі відбулася панахида та прощання із загиблим поліцейським. В останню путь його провели рідні, друзі, керівництво обласної поліції та побратими.
Присутні з болем у серці схилили голови перед мужністю спецпризначенця, який до останнього виконував свій службовий обов’язок.

Висловлюємо глибокі співчуття родині загиблого. Герої не вмирають. Вони залишаються з нами у кожному дні нашої свободи.

Вічні пам’ять і слава. Назавжди в строю.

???? Facebook | X | Instagram | TikTok

Video is too big

Back to top button