Події

‼️ У Києві презентували книгу «Герої нескореної України. 2022» 10 липня 2023 року …

‼️ У Києві презентували книгу «Герої нескореної України. 2022»

???? 10 липня 2023 року в інформагентстві Укрінформ презентували книгу «Герої нескореної України: Герої України, кавалери орденів 3-х ступенів з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. 2022 рік».
 
???? Автор книги ― Юрій Ярухін, перший віце-президент Фонду ветеранів військової розвідки України, кандидат військових наук, полковник запасу.
 
???? Видання вийшло друком завдяки співпраці Фонду ветеранів військової розвідки України та Незалежного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел”». ☑️ Книга є збіркою нарисів про життєвий та бойовий шлях Героїв України, відзначених Державою за звитягу в перший рік після повномасштабного російського вторгнення 24.02.2022. На сторінках ― історії про:
– 201 Героя України;
– 66 Лицарів Ордену Богдана Хмельницького 3-х ступенів (з них 16 нагороджено  за час повномасштабного вторгнення рф);
– 57 повних кавалерів Ордену «За мужність» (з них 23 нагороджено за час повномасштабного вторгнення рф);
– 61 кавалера відзнаки Президента України «Хрест бойових заслуг».
«Відповідь, чому ворог не взяв Київ за три дні ось у цій книзі:  завдяки цим людям, завдяки їхній мужності, героїзму, організованості Україна не здалася», ― сказав під час презентації директор Інституту глобальної політики Олег Березюк. ???? У книзі, зокрема, містяться розповіді про начальника ГУР МО України Кирила Буданова, українських воєнних розвідників Юрія Назарука, Руслана Попова, Андрія Орлова та інших звитяжних воїнів-розвідників.
 
☝️ Автори наголосили, що видання не містить даних про військовослужбовців ГУР МО України, ССО ЗС України та СБУ, які отримали найвищі державні нагороди закритими указами. Уся наведена в книзі інформація взята з відкритих джерел.
 
«Оцінити значення цієї праці люди зможуть не сьогодні, не зараз, а через деякий час, дивлячись уже в минуле», ― зазначив президент Фонду ветеранів військової розвідки України Юрій Левченко, додавши, що наразі триває робота над другою частиною книги.

Back to top button