#ЦПД_пояснює: ⚡️ росія намагається підвищити ставки у залякуванні Європи, залуч…
#ЦПД_пояснює:
⚡️ росія намагається підвищити ставки у залякуванні Європи, залучивши до ядерного шантажу білорусь.
Зокрема, міністр оборони білорусі Віктор Хрєнін заявив про участь у другому етапі навчань військ рф із застосування нестратегічної ядерної зброї. Він поскаржився на «агресивні випади» з боку Заходу та запевнив, що білорусь готова спільно з рф реагувати на ці «загрози».
▫️ Заява є продовженням російської кампанії ядерного шантажу, мета якої – залякати партнерів України, вплинути на рішення щодо підтримки нашої держави.
❗️ Дозвіл використовувати західну зброю по території рф показав, що ядерний шантаж москви провалився. Той факт, що кремль продовжує істерію, свідчить, що у росії немає іншого плану.
▫️ Зі свого боку білорусь виконує забаганки москви з метою отримати преференції у відповідь на зусилля з дестабілізації ситуації в Європі. Йдеться не лише про ядерні погрози, а й про штучно створену міграційну кризу та участь в інформаційній війні проти України.