Події

​Справи Майдану: Екскомандиру львівського «Беркуту» повідомлено про нову підозр…

Справи Майдану: Екскомандиру львівського «Беркуту» повідомлено про нову підозру
 
????За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора колишньому командиру батальйону міліції особливого призначення «Беркут» ГУМВС України у Львівській області повідомлено про нову підозру – в організації перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, а також привласненні вогнепальної зброї (ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 365, ч. 2 ст. 262 КК України).

????За версію слідства, підозрюваний, перевищуючи службові повноваження, 20 лютого 2014 року організував привласнення вогнепальної зброї – 10 помпових рушниць «Форт-500 М-1».

????Такі дії він вчинив для приховування факту використання правоохоронцями 18 лютого 2014 року цієї вогнепальної зброї до учасників акцій протесту на вулицях Інститутській, Шовковичній та Кріпосному провулку в м. Києві.

????Правоохоронці здійснювали постріли в мітингувальників набоями ударно-травматичної дії та набоями, спорядженими свинцевою картеччю. В результаті цього від отриманих вогнепальних поранень загинуло 3 учасників акцій протесту, 10 – отримали вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості.

????Нагадаємо, раніше експравоохоронцю було повідомлено про підозру за обставинами організації незаконного перешкоджання акціям протесту 18 лютого 2014 року. У цьому кримінальному провадженні 24 квітня 2023 року суд взяв його під варту.

????Досудове розслідування здійснюють слідчі Державного бюро розслідувань.

Більше

Back to top button