Події

Розслідування воєнних злочинів рф: в Офісі Генпрокурора відбулося засідання К…

Розслідування воєнних злочинів рф: в Офісі Генпрокурора відбулося засідання Координаційного штабу

????Під головуванням Генерального прокурора Андрія Костіна відбулося засідання Координаційного штабу з питань взаємодії правоохоронних та інших державних органів під час фіксації та розслідування воєнних злочинів і ведення військово-політичним керівництвом російської федерації агресивної війни проти України.

????Обговорили актуальні практичні питання документування воєнних та інших міжнародних злочинів ворога.

????Серед озвучених пріоритетів:

▫️оцифрування та збереження матеріалів кримінальних проваджень,
▫️запровадження електронної системи управління розслідуваннями «СМЕРЕКА»,
▫️удосконалення взаємодії органів прокуратури, досудового розслідування, розвідувальних органів та органів військового управління щодо обміну інформацією, яка може містити ознаки воєнних злочинів або сприяти ідентифікації причетних до них осіб,
▫️обмін інформацією щодо злочину агресії для формування доказової бази в рамках діяльності Міжнародного центру з переслідування за злочин агресії проти України (ІСРА).

????За результатами обговорення було прийнято конкретні рішення, спрямовані на підвищення ефективності документування та розслідування воєнних злочинів та узгоджено дієві заходи, які має вжити кожна із представлених у складі Штабу державних інституцій.

????Генпрокурор подякував колегам за ефективну співпрацю та закликав і надалі працювати спільно та злагоджено, щоб усі воєнні злочинці отримали справедливе покарання.

????У засіданні штабу взяли участь керівники СБУ, МВС, Нацполіції України, Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ та розвідувальних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 14 =

Back to top button