Події

‼️ Російські окупанти переорієнтовують напрямки своїх ударів ☝️ Енергетика за…

‼️ Російські окупанти переорієнтовують напрямки своїх ударів

☝️ Енергетика залишиться мішенню, але основною ціллю можуть стати військові об’єкти, концентрація наших військ і логістика.

???? Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

❗️ Представник воєнної розвідки України наголосив, що кліматична зима вже закінчується, а кремлю так і не вдалося зруйнувати українську енергосистему. 

«Це завдяки нашим енергетикам, Збройним силам, військам протиповітряної оборони, а також завдяки скоординованій роботі всіх міністерств та відомств. Тому росіяни зараз будуть дещо переорієнтувати напрямки нанесення ударів. Це можуть бути і військові об’єкти, і концентрація військ, і система логістики наших угруповань», – допускає Вадим Скібіцький.

☑️ Представник воєнної розвідки звернув увагу – удари по нафтобазах підтвердили те, що окупанти будуть намагатися знищити ті критичні елементи інфраструктури, які нам необхідні для успішного ведення бойових дій. Він додав, що енергетика також залишиться серед цілей ворога.

«Залишаться також об’єкти критичної інфраструктури, насамперед економічні – ті, які впливають на розвиток нашої держави. Це нафтопереробні підприємства, підприємства оборонно-промислового комплексу тощо», – каже Вадим Скібіцький.

???? Разом з тим він не виключає того, що мішенями ворога також можуть стати гідротехнічні та очисні споруди, як про це раніше говорили в Повітряних силах.

«Можливо. Ми аналізуємо розвідку яких об’єктів веде російська федерація. Серед них є і гідротехнічні споруди, мости через Дніпро, аеродроми та аеропорти, шляхи постачання озброєння та військової техніки, які йдуть із Заходу. росія постійно здійснює розвідку цих об’єктів, в тому числі космічну», – додав представник ГУР МО України.

ГУР в інших соціальних мережах:
????Facebook ????YouTube ???? Viber ????Instagram ????Twitter ???? TikTok

Back to top button