Події

Повідомлено про підозру ідеологу «русского мира», який закликав знищити Украї…

Повідомлено про підозру ідеологу «русского мира», який закликав знищити Україну та її мешканців

???? За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру російському пропагандисту та ідеологу «русского мира» за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та публічних закликів до геноциду (ч. 2 ст. 110 та ч. 2 ст. 442 КК України).

???? За даними слідства, підозрюваний публічно закликав та розповсюджував матеріали із закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, розпалював національну ворожнечу.

???? Він також розповсюджував матеріали з публічними закликами до геноциду українського народу.

???? З травня 2022 року пропагандист створював та поширював у забороненій в Україні соцмережі «Вконтакте» публікації, у яких закликав «освободить» всю Україну, а не тільки Херсон та Донбас. І разом з росією та «освобождьонной» Україною створити «Новое Государство, настоящую Империю, с миссией и Духом, православное Царство».

???? Він також пропагував подальшу ескалацію війни.

???? Крім того, підозрюваний розповсюджував публікації із закликами знищити ворога – Україну та її мешканців до останнього, наносити ракетні удари по містам України, зокрема центру Києва.

???? Досудове розслідування – СБУ, оперативний супровід – ГУ «М» ДЗНД СБУ.

Більше

Back to top button