Події

Організація псевдореферендуму – викрито ще двох жительок Херсонщини За проц…

Організація псевдореферендуму – викрито ще двох жительок Херсонщини

????За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом місцевим мешканкам у колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст.111-1 КК України).

????Також їм обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

????За даними слідства, одна з підозрюваних у серпні 2022 року погодилась взяти участь в організації та проведенні на території тимчасово окупованого села Комишани Херсонської області незаконного референдуму щодо приєднання до складу рф.

????Для цього вона зайняла посаду «секретаря ДВК». До її завдань входила організація та контроль за роботою членів «комісії», формування «списків виборців».

????Жінка також вела облік та видачу бюлетенів, займалась розміщенням агітаційних матеріалів, та організацією роботи «виборчої дільниці», яку розташували у школі.

????Ще одна підозрювана у ролі «члена ДВК» ходила по домівках жителів села Миколаївка Бериславського району області зі скринькою для голосування. Вона пропонувала віддати голоси за входження Херсонщини до складу рф.

????Досудове розслідування – УСБ України в Херсонській області, оперативний супровід – УСБ України у Вінницькій та Кіровоградській областях.

Back to top button