Події

Очільники Сил оборони нагородили співробітників СБУ за заслуги на фронті Кері…

Очільники Сил оборони нагородили співробітників СБУ за заслуги на фронті

Керівники Сил оборони привітали колектив Служби безпеки з 31-ою річницею з дня створення спецслужби і вручили відомчі нагороди співробітникам.

У заходах взяли участь міністр оборони Олексій Резніков, начальник Управління державної охорони генерал-майор Сергій Рудь і голова Держспецзв’язку, бригадний генерал Юрій Щиголь.

«Сьогодні ми разом служимо Україні, разом воюємо на фронті. Я знаю, наскільки великий вклад у нашу спільну боротьбу роблять хлопці та дівчата з СБУ. Я дякую всьому колективу Служби безпеки України! Від усіх учасників Сил безпеки та оборони – велика вам пошана і разом рухаємося до перемоги!» – наголосив Олексій Резніков.

Міністр оборони вручив 32 нагороди військовослужбовцям СБУ, серед яких «Знак пошани», вогнепальна зброя та медалі «За сприяння обороні», «Золотий Тризуб» і «За сприяння Збройним Силам України».

Керівник УДО відзначив вагомі здобутки Служби безпеки у справі здійснення державної охорони України і вручив співробітникам 12 відомчих відзнак. «Бажаю, щоб кількість ваших бойових виходів завжди дорівнювала кількості ваших повернень із бойових завдань!» – підкреслив Сергій Рудь.

«Вистояти і вибороти Перемогу – наше спільне завдання. Усі складові Сил безпеки та оборони, вся країна, кожен з нас робить для цього все можливе і навіть неможливе. Від імені військовослужбовців Держспецзв’язку хочу подякувати співробітникам СБУ за мужність і героїзм, за самовіддану і ефективну роботу заради майбутнього України. Переконаний, що наша взаємодія в питаннях захисту об’єктів критичної інфраструктури, протистоянні агресору, в тому числі і в кіберпросторі лише посилюватиметься», – додав голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

Back to top button