Події

Не забудемо, що саме з окупації українського Криму, саме з репресій у Криму прот…

Не забудемо, що саме з окупації українського Криму, саме з репресій у Криму проти свободи української та кримськотатарської, проти кримських мусульман почалася спроба Росії поставити в рабські умови Україну й інші народи Європи. На жаль, на землі Криму зараз – під російським триколором – панує зло. Приниження, репресії, убивства, війна…

Але там, де почався шлях зла, саме там на нас чекає і перемога над ним. Деокупація Криму є безальтернативною не лише для України, а й для всього світу. Для порядку у світі, що заснований на конвенціях і Статуті ООН, а не на кримінальних звичках убивць, ґвалтівників і грабіжників, які Росія намагається поширити.

Вірю, що молитви за мир для всієї нашої землі без винятку будуть почуті. Україна заслуговує на це так само, як і всі інші країни всюди, де Бог благословив землю життям. Ми повернемся в Крим – і тоді світу повернеться спокій, бо агресор програє. Перемога України означатиме перемогу життя – життя українців усіх конфесій, різного походження, але з однією мрією та вірою: із вірою в добро.

Сказав про це перед іфтаром, який мав честь розділити з нашими воїнами, а також із представниками Меджлісу, кримськотатарського народу і дипкорпусу мусульманських країн.

Попри сум і біль війни хай священний Рамадан буде світлим!

????????????????????????

Video is too big

Back to top button