Події

На найбільшому в світі книжковому ярмарку презентували книгу про ГУР На най…

???? На найбільшому в світі книжковому ярмарку презентували книгу про ГУР

???? На найбільшому в світі книжковому ярмарку у Франкфурті відбулась презентація книги «Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі».

???? Це книга-часопис про зухвалі, сповнені неймовірних ризиків спецоперації української воєнної розвідки, а саме:

???? «Авіапрорив на Азовсталь. Небо»;
???? «Битва за острів Зміїний. Море»;
⚔️ «Харківський контрнаступ. Земля»;
???? «Збиті льотчики росії».

???????????????? Видання доступне українською та англійською мовами.

???? На його сторінках автор наводить ексклюзивні дані про задум, підготовку та перебіг бойових місій ГУР МО України, а також неоціненні свідчення їхніх безпосередніх учасників ― офіцерів та солдатів на полі бою.

???? Передмову до книги написав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов.

«Воєнна розвідка України, чиїм символом є сова із мечем, спрямованим у центр імперської росії, стала одним з головних елементів збройного опору російській агресії. На емблемі ГУР МО України викарбуване латиною гасло «Sapiens dominabitur astris – мудрий пануватиме над зірками». За своїм призначенням воєнна розвідка завжди відповідає за противника, не за свої сили. І тому я знаю, що ми переможемо», ― зазначив Кирило Буданов.

✔️ Презентація книги про роботу української спецслужби в умовах широкомасштабної війни з росією викликала жвавий інтерес у місцевої публіки.

???? Захід відвідали представники німецьких медіа, літературні критики, аналітики зі сфери безпеки, військовослужбовці, зацікавлені громадяни Німеччини та українці, які опинились у вимушеній еміграції через російську агресію.

«Після повномасштабного російського вторгнення у Європі триває найбільша війна після Другої світової. На полі бою протяжністю більш ніж 1500 кілометрів змагаються дві повноцінні армії ― на морі, у небі, на землі, у кіберпросторі. […] Союзники здивовані стійкістю української нації та професійним рівнем нашої армії. Тож у цій книзі ми розкриваємо деякі подробиці бойових завдань», ― сказав автор книги Артем Шевченко.

????️ Усього за декілька днів передпродажу, який розпочався 18 жовтня 2023 року, видавництво Yakaboo.Publishing прогнозує для книги великий успіх.

???? Замовити книгу «Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі» можна за лінком.

ГУР в інших соціальних мережах:
????Facebook ????YouTube ???? Viber ????Instagram ????Twitter ???? TikTok

Back to top button