Події

Голова СБУ Василь Малюк вручив державні нагороди 35 співробітникам, які проявил…

Голова СБУ Василь Малюк вручив державні нагороди 35 співробітникам, які проявили мужність у бою

35 співробітників Служби безпеки України, які з перших днів повномасштабного вторгнення беруть участь у захисті нашої країни, отримали державні нагороди за мужність і самовідданість на полі бою.

Заслужені відзнаки їм вручив Голова СБУ Василь Малюк.

Ці бійці успішно виконують бойові завдання зі знищення ворога на передовій, а також викривають та затримують зрадників і колаборантів у прифронтових районах.

«Знаю, що кожна з цих нагород здобута потом і кров’ю. Тому що на війні не буває простих завдань, особливо у спецслужби. Всі вони вимагають максимальної концентрації, мужності та самовідданості. І тут важливо не тільки знищити ворога, а й повернутися неушкодженим з бойового виходу. Щоб завтра знову якісно і професійно робити свою справу, захищати свою країну та наближати Перемогу!», – зазначив Василь Малюк.

Серед нагороджених – співробітники різних підрозділів СБУ, у тому числі Центру спеціальних операцій «А» та контррозвідки.

Окрім того, Василь Малюк вручив медаль військовослужбовцю Збройних Сил, який працює на передовій в одній команді зі спецпризначенцями СБУ.

Голова Служби подякував побратимам за роботу і побажав, щоб кількість їхніх бойових виходів відповідала кількості повернень на місця дислокації.

Back to top button