Доньку ексмера обласного центру викрито на співпраці з окупантами За процес…
????За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру доньці колишнього мера одного з обласних центрів України у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України).
????За даними слідства, підозрювана співпрацювала з рф під час російських виборів у 2022 та 2023 роках.
????Перебуваючи у Києві, вона володіла та фактично керувала рекламним агентством у Санкт-Петербурзі, яке брало участь в PR-кампанії партії влади держави-агресора «єдина росія».
????Напередодні «єдиного дня голосування» вона дистанційно розпорядилася задіяти рекламні стенди своєї фірми для поширення прокремлівської агітації.
????Під час співпраці з пропутінською партією підозрювана отримала прибуток – понад 35 млн російських рублів. Частина з цих коштів у вигляді дивідендів «осідала» на її банківських рахунках в російських фінустановах.
????Правоохоронці затримали жінку. Під час обшуків за місцем її проживання та в офісах виявлено комп’ютерну техніку, мобільні телефони та фінансову звітність щодо співпраці з рф.
????Наразі підозрюваній обрано запобіжний захід – тримання під вартою без визначення розміру застави. З метою забезпечення можливої конфіскації на все її майно накладено арешт.
????Досудове розслідування – ГСУ СБУ, оперативний супровід – ДЗНД СБУ.