Події

​​Депутату Держдуми РФ повідомлено про підозру за організацію проведення рефере…

​​Депутату Держдуми РФ повідомлено про підозру за організацію проведення референдуму на тимчасово окупованій території Херсонщини
 
???? За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру депутату Державної думи Федеральних зборів РФ у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України  (ч. 3 ст. 110 КК України).

???? За даними слідства, представник влади РФ з 23 по 28 вересня 2022 року брав активну участь у забезпеченні організації і проведенні псевдореферендуму на тимчасово окупованій території Херсонської області.

???? За сфальсифікованими результатами цього псевдореферендуму переважна більшість проголосувала за входження Херсонської області до складу РФ на правах її суб’єкта.

???? Підозрюваний за попередньою змовою групою осіб, переслідував мету щодо зміни меж території та державного кордону України, усвідомлюючи можливість настання тяжких наслідків у вигляді порушення державного суверенітету і територіальної недоторканості держави.

???? Окрім цього, з метою виконання завдань з реалізації спільного злочинного плану щодо анексії тимчасово окупованої території Херсонщини, депутат Держдуми РФ 3 жовтня 2022 року взяв участь у засіданні законодавчого органу держави-агресора.

???? Він особисто проголосував за закони про прийняття до складу РФ Херсонської області.

???? Досудове розслідування – ГСУ СБУ, оперативний супровід – Департамент захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції України.  

Більше

Back to top button