Події

«Чия воля, того й сила», – кажуть українці. «Чья сила, того и воля», – говорять …

???? «Чия воля, того й сила», – кажуть українці. «Чья сила, того и воля», – говорять росіяни. Недарма існує доволі поширена думка, що найбільша відмінність між нашими народами полягає у ставленні до свободи. Ті самі анонімні творці фольклору здавна помічали такі відмінності, таку віками виплекану «народну мудрість», і будували на цих цінностях та смислах прислівʼя і приказки, казки та пісні, загадки та ще бозна-що. 

???? І порівняйте зараз: українці багато років поспіль відстоюють власну свободу, волю не підкорятися більшому ворогові, а наші сусіди зварились, як та жаба, у двадцятирічному казані тиранії, і зараз сотнями тисяч ідуть на забій у непотрібній їм загарбницькій війні. Як раби, які не цінують ні власну, ні чужу свободу. 

???? Та чи так було завжди? Чи потяг до свободи справді закладено в нашому колективному несвідомому, там, де у росіян прописана покірність царю? Розбираємо в черговому сюжеті авторського блогу «РОЗКУЛЬТУРЕННЯ», який веде на каналі «Центр дослідження мордоRU» соціолог культури Богдан-Олег Горобчук.
 
????????Випуск за посиланням: https://youtu.be/lqqGEGVku5s?si=_6y-MvqHUU-9XucY
 
Підписуйся на соцмережі «Центру дослідження мордоRU»:

▫️Youtube

▫️Instagram

▫️TikTok

Приєднуйся, підписуйся, дивись і коментуй: буде цікаво та яскраво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 17 =

Back to top button