Події

Четверо вбитих і восьмеро поранених, серед них двоє дітей на Донеччині – за фак…

Четверо вбитих і восьмеро поранених, серед них двоє дітей на Донеччині – за фактами чергових злочинів окупаційних військ розпочато досудові розслідування

???? За процесуального керівництва органів прокуратури Донеччини розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни, поєднаних з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

????За даними слідства, 3 червня 2023 року російська армія обстріляла міста Гірник, Сіверськ та смт Нью-Йорк м. Торецька.

????Вкотре проти цивільного населення рф, ймовірно, застосувала ствольну артилерію та РСЗВ «Ураган».

????У смт Нью Йорк м. Торецька внаслідок влучання снарядів у багатоповерховий будинок біля під’їзду загинули двоє жінок – обом було по 64 роки. Ще одна жінка – 63-х років загинула під час обстрілу м. Сіверська.

????Цього ж дня у м. Гірнику, поблизу пошкодженого снарядами закладу культури, знайшли тіло загиблого 61-річного чоловіка. Ще семеро містян – четверо жінок, чоловік і двоє хлопців 15 та 16 років зазнали поранень. З важкими мінно-вибуховими травмами, осколковими пораненнями та іншими тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості їх доставлено до медичного закладу.

????У вкрай важкому стані перебуває поранений 75-річний пенсіонер із м. Сіверська.

????Від вибухів постраждала житлова забудова населених пунктів, господарські споруди та інші об’єкти.

????Прокурори Донеччини продовжують вживати заходи для документування воєнних злочинів, вчинених державою-окупантом.

Back to top button