Події

Будемо робити усе, щоб звільнити тимчасово окуповані території України, ― ро…

???? Будемо робити усе, щоб звільнити тимчасово окуповані території України, ― розвідник Саба
 
⚡️ Споряджений воїн зі зв’язаними руками випадає за борт. Його завдання ― опанувати свій страх і діяти, аби зрештою вигребти. Це один із етапів психологічної та фізичної підготовки новобранця, який має намір приєднатись до підрозділу спецпризначення Головного управління розвідки Міністерства оборони України «Артан».

???? Про елементи відбору та вишколу, а також про найвизначніші бойові операції спецпризначенців ГУР МО України в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода розповів воїн-розвідник з позивним Саба.
 
«У нас усі воїни ― виключно мотивовані добровольці. Практично в усіх була можливість не воювати, але вони не могли стояти осторонь», ― сказав Саба.
 
✔️ Сам він пов’язав себе із військом ще у 2009 році. Бойовий шлях воїна   насичений безліччю карколомних епізодів ― в одному із розвідувальних підрозділів Саба воював проти росіян у 2015-2016 роках, а з початком повномасштабного вторгнення москви знову став до зброї.
 
«Ми будемо робити все, аби повернути тимчасово окуповані території України», ― наголосив розвідник.
 
???? Чорне море, запеклі бої на східному та південному театрах бойових дій, глибокий тил росіян ― про це та інше дивіться у відео.

ГУР в інших соціальних мережах:
????Facebook ????YouTube ???? Viber ????Instagram ????Twitter ???? TikTok

Back to top button