Події

Андрій Костін: Міжнародна коаліція з відновлення справедливості зміцнюється –…

Андрій Костін: Міжнародна коаліція з відновлення справедливості зміцнюється – створено Багатонаціональний фонд ACA

▫️Під час зустрічі лідерів АСА у Брюсселі Генеральний прокурор Андрій Костін повідомив про створення Багатонаціональний фонд Консультативної групи з питань найтяжчих міжнародних злочинів (ACA).

▫️Андрій Костін зауважив, що доєднання інших країн в рамках Фонду дозволить відкрити нові напрями співпраці та посилити зусилля в уже визначених пріоритетних сферах.

????Ми щиро вдячні партнерам-засновникам ACA, експертам, які працюють з нами, та всім, хто долучився і продовжує долучатися до нашої спільної мети – забезпечення повної відповідальності за кожен злочин, скоєний агресором, – зазначив Генпрокурор.

????Консультативна група з питань найтяжчих міжнародних злочинів – Atrocity Crimes Advisory Group (ACA) є унікальним багатостороннім партнерством. Вона була створена Сполученими Штатами Америки, Європейським Союзом та Великою Британією для підтримки Офісу Генерального прокурора у розслідуванні та судовому переслідуванні воєнних злочинів та порушень міжнародного гуманітарного права, скоєних внаслідок неспровокованої та незаконної російської війни.

????Мета ACA – сприяти досягненню справедливості та притягненню до відповідальності осіб, винних у скоєнні найтяжчих міжнародних злочинів.

Back to top button