Події

4 СВІТОВИХ РЕКОРДИ ТА 12 ПРИЗОВИХ МІСЦЬ виборола команда ДСНС України на чемпіон…

4 СВІТОВИХ РЕКОРДИ ТА 12 ПРИЗОВИХ МІСЦЬ виборола команда ДСНС України на чемпіонаті світу Firefighter Challenge

Вчора відбувся фінальний день змагань у місті Нешвілл, США. Наші вогнеборці змогли посісти 10 перших місць, та 2 других місця у різних категоріях, деякі з їх результатів навіть потрапили у книгу світових рекордів????

За підсумками 5 дня змагань у загальнокомандних індивідуальних забігах :
????1 місце збірна жіноча команда України
????2 місце з невеликим відривом виборола чоловіча збірна України, а Олександр Баран став Чемпіоном світу в категорії чоловіків 40-44 років

У фінальний, 6 день змагань, у запеклій боротьбі наші рятувальники вибороли цілих 9 призових місць: 4 місця в тандемних забігах і ще 5 призових місць в естафетах.

Це були насичені на події та перемоги 6 днів, ми щиро вітаємо наших переможців і бажаємо їм сили у досягненні майбутніх здобутків????