Інфо поліції

Звільнено начальника Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області

Голова Нацполіції призначив виконувачем обов’язків керівника поліції в Дніпропетровській області Артема Васицького

Наказом Голови Нацполіції Сергій Князєв за погодженням з міністром внутрішніх справ України звільнено із займаної посади начальника Головного управління в Дніпропетровській області Віталія Глуховерю.

Наразі виконуючим обов’язки керівника поліції Дніпропетровщини призначено Артема Васицького, – повідомляє 1NEWS.

Згідно з наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у суботу, 27 липня, було розпочато службове розслідування за фактом подій, що мали місце у Дніпрі. Висновки службового розслідування будуть передані до Державного бюро розслідувань. Нацполіція надає допомогу та всебічно сприяє ходу розслідування.

Сьогодні керівник поліції Дніпропетровщини звернувся з рапортом до Голови Нацполіції про звільнення із займаної посади. Його рапорт було задоволено.

Голова Нацполіції призначив виконувачем обов’язків керівника поліції в Дніпропетровській області Артема Васицького. Він обіймає посаду заступника начальника Головного управління – начальника кримінальної поліції. На цій посаді 42-річний полковник поліції несе службу з 2017 року. До цього проходив службу у підрозділах карного розшуку на прифронтовій Донеччині. Має 23 роки досвіду оперативної роботи.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close