Інфо поліції

Зловмисники шантажували компроматом колишніх власників київського банку

Насправді ділки планували через задіяння компромату повернути близьким родичам та, за певний відсоток, великим вкладникам банку, гроші, які «зависли» на рахунках та депозитах установи

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили керівника псевдо-громадської організації на вимаганні грошей з колишніх власників одного із київських банків.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники зареєстрували громадську організацію, створену нібито для захисту прав вкладників банку, у який було введено тимчасову адміністрацію. Насправді ділки планували через задіяння компромату повернути близьким родичам та, за певний відсоток, великим вкладникам банку, гроші, які «зависли» на рахунках та депозитах установи.

Ділки із залученням деяких співробітників банку протягом дев’яти місяців за допомогою спеціальних технічних засобів зняття інформації фіксували матеріали для шантажу колишніх власників.

Зазначається, що співробітники СБ України задокументували факт вимагання засновником «громадської організації» 4,2 млн грн в обмін на знищення компрометуючих даних.

Джерело: СБУ

Back to top button