Інфо поліції

Жителя Вінниці звинувачують у викраденні логінів та паролів користувачів

У подальшому він перевіряв їх на валідність, а  потім на тематичних форумах розміщував оголошення про продаж

Житель Вінниці придбав та модифікував шкідливе програмне забезпечення для незаконного отримання логінів та паролів громадян для авторизації на різних Інтернет-ресурсах. У подальшому він збував такі дані на спеціалізованих форумах.

Співробітники кіберполіції спільно зі слідчими Вінниччини, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури,  розпочали досудове розслідування за фактом несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж, – повідомляє 1NEWS.

Кіберполіція встановила, що 28-річний житель Вінниці з використанням модифікованого вірусу викрадав персональні дані з веббраузерів жертв, зокрема – логіни і паролі для авторизації.

У подальшому він перевіряв їх на валідність, а  потім на тематичних форумах розміщував оголошення про продаж. Вартість однієї такої бази коливалася від 400 до 1900 гривень. Отримані гроші зловмисник перераховував на криптовалютні гаманці.

Також встановлено, що чоловік займався перепродажем даних, отриманих від інших збувачів.

Правоохоронці провели обшук за місцем проживання фігуранта.

За результатами обшуку вилучено ноутбук, жорсткий диск, флеш-накопичувач, мобільні телефони, WiFi-роутер та чорнові записи. Речові докази направлено на проведення комп’ютерно-технічної експертизи.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button