Інфо поліції

Жителя Кривого Рогу засудили до 4 років умовного позбавлення волі за “мінування” будинку батьків Зеленського

Крім цього, чоловік має сплатити на користь держави судові витрати в сумі 3 922 грн. 80 коп., а також матеріальну шкоду в сумі 65 042 грн

Дзержинський районний суд Кривого Рогу оперативно виніс вирок чоловікові, який 15 лютого 2021 року заявив в поліцію про мінування будинку на вулиці Мистецькій, де мешкають батьки президента України Володимира Зеленського.

Про це інформує 1NEWS.

У ході судового засідання сторони уклали угоду між прокурором і обвинуваченим про визнання винуватості.

Криворіжець повністю визнав свою провину.

Суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки, але на підставі ст. 75 ККУ звільнив засудженого від відбування покарання з випробувальним терміном у 2 роки.

Крім цього, чоловік має сплатити на користь держави судові витрати в сумі 3 922 грн. 80 коп., а також матеріальну шкоду в сумі 65 042 грн на користь цивільного позивача – 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, 59-річний ніде не працюючий криворіжець, який сидів п’яний удома і розважався. Свій вчинок він пояснив тим, що незадоволений малою пенсією і має особисту неприязнь до президента та Верховної Ради.

У порушника забрали сім-карту та телефон, з якого надійшло повідомлення про неправдиве мінування і відкрили кримінальне провадження за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян.

Справу передали до суду.

Джерело: Рудана

Останні новини

Back to top button