Інфо поліції

Заступника голови Васильківської міськради викрили на хабарах

Чиновник налагодив схему отримання хабарів з громадян за сприяння у реєстрації земельних ділянок, встановивши таксу у 500 доларів США за кожну свою "послугу".

Заступника голови Васильківської міської ради Київської області викрили на хабарах.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець, відповідно до функціональних обов’язків, мав координувати роботу Центру надання адміністративних послуг району. Натомість чиновник налагодив схему отримання хабарів з громадян за сприяння у реєстрації земельних ділянок, встановивши таксу у 500 доларів США за кожну свою “послугу”.

Чиновника затримали у Василькові під час отримання від представника землевпорядної організації хабара у розмірі 2,5 тисяч доларів за поновлення державної реєстрації п’яти земельних ділянок.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (Одержання хабара – ред.) проводяться санкціоновані обшуки за місцем роботи та проживання посадовця, зазначили у СБУ. Досудове слідство триває.

Зазначимо, що на офіційному сайті Васильківської міської ради першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради значиться Володимир Гурєєв, а заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – Леонід Перепелиця.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close