Інфо поліції

Заступника голови Харківської обласної ради звинувачують у лобіюванні інтересів злочинців

Злочинці використовуючи комунальні підприємства все тієї ж Харківської обласної ради та різних підрозділів Харківської ОДА, отримувала перемоги у тендерах та закупівлях підконтрольними суб’єктами господарювання

На Харківщині поліція викрила злочинну групу, до діяльності якої може причетний заступник голови Харківської обласної ради.

Про це повідомляє 1NEWS.

За інформацією поліції, група осіб у період 2018-2019 років на території Харківської та інших областей створили низку фіктивних підприємств з метою використання їх реквізитів та рахунків у злочинних схемах.

“Також встановлено, що один із заступників керівника Харківської обласної ради причетний до лобіювання інтересів злочинної групи, яка, використовуючи комунальні підприємства все тієї ж Харківської обласної ради та різних підрозділів Харківської ОДА, отримувала перемоги у тендерах та закупівлях підконтрольними суб’єктами господарювання”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомили в поліції, наразі правоохоронці проводять у фігурантів справи обшуки. Розслідування проводиться за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. 2 ст. 205-1 (Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців) Кримінального кодексу України.

Джерело: УНН
Back to top button