Інфо поліції

Заступник начальника військового навчального закладу вимагав 5000 доларів за вступ абітурієнта

13 липня військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України затримано одного з заступників начальника київського військового навчального закладу за вимагання хабаря від абітурієнта. Про це 1News повідомила прес-служба Військової прокуратури.

Установлено, що у липні 2020 року, вказаний полковник ЗСУ висунув вимогу щодо надання йому неправомірної вигоди в сумі 5 000 доларів США. За таку «винагороду» військова службова особа пообіцяла сприяння у здачі вступних іспитів та зарахування абітурієнта до військового навчального закладу.

13.07.2020 половину зазначеної суми, а саме – 2 500 доларів США, передано вказаному полковнику, після чого він затриманий військовою прокуратурою Київського гарнізону.

Затримання відбулось за оперативного супроводу ГВ БКОЗ СБ України у місті Києві та Київській області слідчими Печерського управління поліції ГУ НП у м. Києві.

Сума неправомірної вигоди в затриманого вилучена.

Санкцією ч. 3 ст. 368 ККУ затриманому полковнику передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Останні новини

Back to top button