Інфо поліції

Заради 5 тисяч грн молодик разом з друзями жорстоко вбив вітчима

Парубок разом із чотирма товаришами віком від 17 до 21 року проник до будинку свого вітчима з метою заволодіння його грошовими коштами, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу прокуратури Донецької області.

Група парубків віком від 17 до 21 року пограбували, катували та вбили чоловіка заради 5 тисяч гривень.

Красноармійський міськрайонний суд призначив чотирьом злочинцям, у тому числі пасинку вбитого, від 8 до 12 років за гратами та до п’ятого співучасника, який страждає на психічну хворобу, застосував примусові заходи медичного характеру у вигляді поміщення до лікувального закладу із суворим наглядом.

Суд встановив, що у серпні 2015 року 17-річний парубок разом із чотирма товаришами віком від 17 до 21 року проник до будинку свого вітчима з метою заволодіння його грошовими коштами. Коли власник житла від жорстокого побиття втратив свідомість, нападники зв’язали його та вивезли на автомобілі до лісосмуги, де продовжили допит для встановлення місцезнаходження сейфу, у якому він зберігав цінні речі.

“Вибиту” з чоловіка інформацію юнаки повідомили пасинку, який залишився в будинку, і останній з викраденими грошима у сумі 5 000 грн прибув до лісопосадки та приєднався до побиття вітчима. У подальшому нелюди перевезли жертву до центру міста та з метою приховання слідів злочину задушили мотузкою, спалили обличчя та, прив’язавши до тіла два шлакоблоки, кинули у водоймище.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close