Інфо поліції

Закарпатського підприємця звинувачують у забрудненні землі на 58 мільйонів гривень

Підприємець порушив процедуру утримання та захоронення сміття на території сміттєзвалища та вийшов за межі відведеної ділянки

Слідчі поліції Закарпаття, за оперативного супроводу співробітників СБУ та за процесуального керівництва Берегівської окружної прокуратури, здійснюють досудове розслідування у справі щодо забруднення земель у Берегові, відходами шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля.

Про це повідомляє 1News.

У ході слідства правоохоронці встановили, що 47-річний керівник місцевого товариства, яке займається утилізацією побутових відходів, порушив процедуру утримання та захоронення сміття на території сміттєзвалища та вийшов за межі відведеної ділянки.

У відповідності до рішення міської ради для захоронення побутових відходів фірмі було виділено землю загальною площею 4,13 гектарів. Однак згодом визначені межі були грубо порушені.

Усвідомлюючи суттєві розбіжності у площі, на яку простяглося сміттєзвалище, фігурант не припинив вивіз та захоронення відходів, що зрештою призвело до забруднення ще понад 5,3 гектарів землі не тільки комунальної, а й приватної власності.

Таким чином, чоловік заподіяв збитки на суму понад 58 мільйонів гривень.

Джерело: Нацполіція

Back to top button