Інфо поліції

Закарпатська митниця з початку року конфіскувала євроблях на 9,5 млн

З початку року інспектори склали 499 протоколів на власників євроблях, котрі порушили строки перебування машин в Україні. Кожен з них повинен був заплатити по 170 тисяч гривень або ж віддати авто. Про це інформує Закарпатська митниця, пише 1news, посилаючись на Главком.

Як поінформували в управлінні запобігання та протидії контрабанді та порушенням митних правил Закарпатської митниці, впродовж січня-вересня 2021 року інспектори склали 499 протоколів про порушення митних правил за перевищення строку тимчасового ввезення та транзиту транспортних засобів більше ніж на 30 діб за ознаками ч.6 статті 470 та ч.6 статті 481 Митного кодексу України, які передбачають накладення штрафу у розмірі 170 тис грн або конфіскацію автомобіля.

Із зазначеної кількості протоколів про ПМП, суд розглянув 270 справ та виніс рішення про конфіскацію 209 транспортних засобів на суму 9,5 млн грн. Крім цього, судові інстанції винесли вердикт про застосування штрафних санкцій по 38 ПМП на суму 6,5 млн грн.

Нагадаємо, що у травні президент Володимир Зеленський підписав закони, що передбачають тимчасове введення нової процедури розмитнення авто на європейських номерах.

До слова, приблизно за 2,5 місяці літа власники, так званих, «євроблях» принесли до української скарниці понад мільярд гривень. Нагадаємо, пільгове розмитнення в Україні діє з червня 2021 року. Детально про умови розмитнення – за цим посиланням.

Back to top button