Інфо поліції

За відмову в інтимі на Одещині чоловік вбив жінку та підпалив її хату

В Одеській області за жорстоке вбивство жінки та підпал будівлі засудили чоловіка на 12 років, передає 1news з посиланням на novyny.live.

Як стало відомо, жінка, що посраждала, за кілька годин до трагежії перебувала в гостях у доньки разом з чоловіком та її другом. Коли застілля закінчилося, жінку вирішив провести новий знайомий, який розраховував на інтим. Втім, жінка відмовила йому та пішла додому.

Чоловік заліз у будинок через вікно та почав до неї домагатися. У цей час в будинку знаходилась матір загиблої, яку чоловік вирішив закрити на кухні. Після цього він повернувся до жінки та почав бити її табуреткою. Від ударів потерпіла втратила свідомість. Нападник налякався, що вбив її, тож вирішив влаштувати пожежу, щоб приховати сліди злочину.

Тим часом літня жінка змогла врятуватися через вікно кухні та почала гукати людей про допомогу. Втім, врятувати свою доньку з палаючої будівлі не вдалося.

Слідчі встановили, що чоловік вже тричі відповідав за свої злочини в суді. За новий злочин суд висунув вирок на 12 років позбавлення волі.

 

 

 

Back to top button