Інфо поліції

За вбивство рідного діда на Черкащині засудили 16-річну дівчину

У Черкаській області за вбивство 55-річного чоловіка суд засудив 16-річну дівчину і двох її спільників до тривалих термінів тюремного ув’язнення, передає 1NEWS.

Як повідомили в прес-службі обласної прокуратури, в ході слідства було встановлено, “що обвинувачені, серед яких 16-річна дівчина і двоє молодих хлопців, навмисне, за попередньою змовою і заздалегідь розробленим чітким планом, скоїли вбивство 55-річного діда дівчини”.

“Внучка потерпілого позбавила його можливості захищатися і чинити опір, після чого спільники неодноразово завдали йому битою і металевою кувалдою тілесні ушкодження в життєво важливі органи, в результаті чого настала його смерть. Надалі, з метою приховування злочину, тіло чоловіка закопали на території лісового масиву, змили сліди крові з місця скоєння злочину”, – йдеться в повідомленні.

У суді обвинувачені відмовилися визнати свою провину, проте представнику Звенигородської місцевої прокуратури вдалося довести їх провину.

“Городищенським районним судом за результатами судового розгляду винесено обвинувальний вирок і підсудним призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 12, 13 і 14 років”, – зазначили в прокуратурі.

 

 

 

 

Back to top button