Інфо поліції

За добу поліція припинила діяльність 8 гральних закладів

Упродовж 17 січня підрозділи поліції припинили діяльність 8 гральних закладів: по одному в Полтавській, Запорізькій, Закарпатській та Харківській областях, а також по два у м. Дніпро та на Київщині. Про це повідомляє прес-служба МВС, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Повідомляється, що за результатами проведених заходів вилучено 127 одиниць грального обладнання, зокрема 105 одиниць комп’ютерного обладнання, 8 гральних автоматів та 14 одиниць іншого обладнання, вартість якого, за попередніми даними, сягає 400 тисяч гривень.

“Про діяльність одного із закладів повідомили громадяни на урядову гарячу лінію. Заходи з недопущення незаконного функціонування гральних закладів на території України продовжуються. Мобільні групи цілодобово перевіряють інформацію, що надходить із різних джерел”, – зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, у грудні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що вимагає від Нацполіції до 16:00 20 грудня припинити функціонування гральних закладів в Україні.

20 грудня Служба безпеки України блокувала роботу 43 підпільних казино та гральних закладів у шести регіонах країни: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та Запоріжжі.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close