Інфо поліції

За держзраду військовослужбовцю дали 12 років тюрми

Військова прокуратура на Хмельниччині відстояла в апеляції міру покарання держзраднику у вигляді 12 років позбавлення волі, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

«Апеляційний суд Хмельницької області підтримав позицію військової прокуратури Хмельницького гарнізону Західного регіону України та залишив без змін вирок суду першої інстанції, повністю відмовивши у задоволенні апеляційних скарг обвинуваченого та його захисника», – йдеться у повідомленні.

Доведено, що військовослужбовець, діючи умисно, передав представникам Російської Федерації відомості з державною таємницею: план польоту військового літака-розвідника, що дало змогу іноземній державі спланувати заходи з протидії та зменшити результативність виконання спеціального завдання.

Окрім того, під час виконання спеціального польоту обвинувачений самовільно ухилився від маршруту, намагався встановити контакт із невідомими особами, направив літак до лінії державного кордону з Російською Федерацією, але був вимушений здійснити посадку.

Наразі рішення суду набрало законної сили.

6 червня 2017 року Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним військовослужбовця однієї з військових частин у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада) та призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 12 років з позбавленням військового звання «майор».

Нагадаємо, у 2017 році за статтею «Державна зрада» винесено вироки 13 особам.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи на урочистостях з нагоди Дня СБУ.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close