Інфо поліції

За 8 місяців поліція викрила 269 кримінальних правопорушень, вчинених ОЗУ

За 8 місяців 2019-го року правоохоронцям вдалося викрити 269 кримінальних правопорушень, вчинених членами організованих злочинних угрупувань, до відповідальності притягнуто 138 зловмисників, серед яких “кримінальні авторитети” та “смотрящі”. Про це на нараді повідомив начальник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Роман Осуховський, передає прес-служба Нацполіції, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Зазначається, що 234 кримінальні провадження направлено до суду відносно організованих груп і злочинних організацій, а ще 45 справ направлено за матеріалами підрозділів стратегічних розслідувань.

До найпоширеніших злочинів ОЗГ в поліції відносять умисні вбивства, захоплення заручників, розбійні напади, вимагання, незаконний обіг зброї, злочини, пов’язані з наркотиками.

“Із загальної кількості виявлених підрозділами стратегічних розслідувань злочинних угрупувань, задокументовано шість організованих груп, сформованих на етнічній основі. Ще чотири з міжрегіональними зв’язками та по одній з транснаціональними та корумпованими зв’язками”,- повідомив Осуховський.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close