Інфо поліції

З України видворили авторитета на прізвисько “Молдован”

За межі України видворили кримінального авторитета на прізвисько “Молдован” із забороною в’їзду на територію держави у найближчі 5 років. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“38-річний громадянин сусідньої держави кілька років тому оселився у Хмельницькому, де вчинив низку злочинів, зокрема, передбачених ч.3 ст.185 КК (крадіжка) та ч.1 ст.309 (незаконне зберігання наркотичних засобів)”, – повідомили у поліції.

Після відбуття покарання “Молдован” отримав кримінальний статус “наглядача” і контролював постачання заборонених речовин до установ з відбуття покарання.

Знаючи про наявність рішення суду про його видворення з України, чоловік постійно переховувався від поліції та представників Державної міграційної служби, зазначають правоохоронці.

“5 квітня лідера кримінального середовища затримали, доставили до міжнародного пункту пропуску “Могилів-Подільський”, де видворили за межі України із забороною в’їзду у найближчі 5 років”, – йдеться у повідомленні поліції Хмельниччини.
Tags

Останні новини

One Comment

  1. АВТОРИТЕТ 🙂 🙂
    Воно этот петушара убивало людей и его поцеловав в жопу попросили выехать. Да не выгонять нужно было этого пидара а порубать на куски и разослать всем его родственникам и знакомым.

Back to top button
Close