Інфо поліції

З України депортували грузинського “злодія в законі”

Раніше він притягувався до кримінальної відповідальності у РФ та Грузії за злочини, пов’язані з обігом наркотиків та квартирні крадіжки

Столичні правоохоронці затримали «злодія у законі» Нукрі Гальського.

Про це повідомляє 1NEWS.

Начальник столичної поліції Андрій Крищенко повідомив, що цей чоловік, громадянин Грузії 1987 року народження, на територію України прибув поза пунктом пропуску державного кордону та мав намір контролювати злочинну діяльність у Києві та Київській області.

Зазначається, що впродовж трьох тижнів незаконного перебування у столиці Нукрі Гальський налагоджував зв’язки та планував стати куратором діяльності оптових ринків та організованих груп квартирних крадіїв.

Уточнюється, що за цей час зловмисник постійно підтримував зв’язок та зустрічався з представниками злочинного середовища найвищої ланки на так званих сходках кримінальних авторитетів.

“Правоохоронці встановили, що затриманий у 2013 році коронований у Туреччині іншими «злодіями у законі». Раніше він притягувався до кримінальної відповідальності у РФ та Грузії за злочини, пов’язані з обігом наркотиків та квартирні крадіжки”, – наголосив Крищенко.

Уточнюється, що столичні правоохоронці спільно з Державною міграційною службою депортували Гальського за межі країни із забороною в’їзду в Україну на 3 роки.

Джерело: Нацполіція

Back to top button