Інфо поліції

З України депортували білоруського пропагандиста

Оперативники спецслужби встановили, що іноземець проживав в Україні нелегально та публічно розповсюджував фейкову інформацію

Служба безпеки заявляє про депортацію громадянина Республіки Білорусь Павла Карназицького, який поширював антиукраїнську пропаганду на території нашої держави.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що 2 січня 2019 року іноземця примусово повернуто до РБ із забороною в’їзду в Україну терміном на 3 роки

Оперативники спецслужби встановили, що іноземець проживав в Україні нелегально та публічно розповсюджував фейкову інформацію.

“Зокрема,  під час виступів на деяких телевізійних каналах він ставив під сумнів визнані міжнародною спільнотою докази присутності військ країни-агресора на тимчасово окупованих територіях нашої держави”, – пояснюють в СБУ.

За даними спецслужби, Карназицький неодноразово публікував антиукраїнські матеріали на медіа-ресурсах, підконтрольних терористичним організаціям “ДНР” та “ЛНР”.

Голова СБУ Василь Грицак заявив, що після введення обмежень на в’їзд російських громадян в Україну спецслужби РФ все частіше залучають до провокацій іноземців.

“Діяльність подібних проплачених Росією пропагандистів становить загрозу не тільки національним інтересам України, але й суперечить законодавству країн їх походження”, – зауважив Грицак.

У Білорусі в 1998 році Павло Карназицький очолював молодіжну організацію Соціал-Демократичної Громади. Після виходу з організації зізнався, що був завербований КДБ і працював на спецслужби під псевдонімом “Ролан”.

Джерело: Українська правда

Back to top button