Інфо поліції

З Одеси депортували злочинців з країн Закавказзя (ВІДЕО)

З їх допомогою кримінальні «авторитети» намагалися впливати на криміногенну обстановку в регіоні

За ініціативою Департаменту міграційної поліції України 34-річному громадянину Азербайджану скасовано дозвіл на імміграцію та посвідку на постійне проживання в Україні.

Про це повідомляє 1NEWS.

Встановлено, що іноземець був довіреною особою «кримінального авторитета», якого оперативники поліції Одещини затримали у грудні цього року.  Чоловік постійно брав участь у «сходках» кримінальних авторитетів, організації та виконання замовних правопорушень.

Окрім того, іноземець раніше неодноразово проходив по матеріалах кримінальних проваджень, зокрема за хуліганство та незаконне поводження зі зброєю.

Також тільки в цьому році на нього було складено два адміністративні протоколи.

Відтак у правоохоронців є підстави вважати, що подальше перебування на території України суперечить інтересам національної безпеки та охороні громадського порядку, а також охорони здоров’я, захисту прав і законних інтересів громадян України та інших осіб, що проживають в Україні.

28 грудня іноземець був видворений за межі держави.

Також з Одеси видворяють групу осіб, з допомогою яких злочинні «авторитети» намагалися впливати на криміногенну обстановку в регіоні.

Встановлено, що у кримінальному світі цих осіб використовували злочинці, які зараз знаходяться в місцях позбавлення волі, для посилення свого впливу на волі. На території України вони перебували з порушенням міграційного законодавства.

«За результатами роботи, проведеної працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління карного розшуку та Слідчого управління ГУНП в Одеській області, молодший правопорушник притягнутий міграційною службою до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні і впродовж п’яти діб примусово покине межі країни із забороною в’їзду на три роки. Його старшого земляка поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з метою подальшого видворення за межі держави», – розповів начальник відділу БЗПТЛ ГУНП в Одеській області Артур Макаров.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button