Інфо поліції

Високопосадовця концерну «Військторгсервіс» зловили на хабарі

Посадовець, використовуючи службове становище, вимагав та одержав неправомірну вигоду за підготовку та підписання документів для передачі об’єкту нерухомості, розташованого в м. Одесі, представнику групи приватних підприємців

За процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону повідомлено про підозру виконувачу обов’язків начальника філії «Південна» концерну «Військторгсервіс» за фактом одержання неправомірної вигоди.

Про це інформує 1NEWS.

За даними слідства, посадовець, використовуючи службове становище, вимагав та одержав неправомірну вигоду за підготовку та підписання документів для передачі об’єкту нерухомості, розташованого в м. Одесі, представнику групи приватних підприємців, а також подальше сприяння у перереєстрації права власності на зазначене майно у декілька етапів.

За 40 тис дол США він від імені філії «Південна» концерну «Війсьторгсервіс» особисто підготував та підписав договір з підприємцем.

Наразі Київський районний суд м. Одеси обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 20 млн грн.

Джерело: Офіс генпрокурора

Back to top button